Dostawa

1. Zakupione produkty dostarczane są naszym transportem lub wyspecjalizowaną firmą transportową.

2. Koszt dostawy zamówionych towarów jest zależny od ich ilości oraz specyfikacji.

3. Cennik dostawy mebli liczony od miejsca siedziby firmy MEBLE F&F  Jana III Sobieskiego 4, 32-650 Kęt

Odległość Koszt dostawy
1 - 50 km 100 zł
51 - 100 km 150 zł
101 - 200 km  250 zł
201 - 400 km 350 zł
401 - 600 km 450 zł
601 - 800 km 650 zł

 

4. Dostawy zamówionych towarów mogą nastąpić w różnych terminach, według terminu realizacji danego produktu.

5. Przed dostawą zamówienia kontaktujemy się z Państwem informując o przybliżonych godzinach dostawy, w dniu poprzedzającym doręczenie. Podane godziny są szacunkowe, więc mogą się różnić w następstwie wystąpienia zdarzeń losowych, które są niezależne od naszej firmy. Bezpośrednio w dniu doręczenia przed przyjazdem kierowca informuje telefonicznie Klienta o dokładnym czasie doręczenia (około 30 minut wcześniej).

6. Odbiór przesyłki doręczonej przez przewoźnika wymaga pisemnego poświadczenia. Prawo własności produktu, uprawnienia oraz wszelkie ryzyka związane z jego posiadaniem a także użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty albo uszkodzenia przechodzi na Klienta, będącego Konsumentem, w momencie wydania produktu.

7. W związku z podaniem złego numeru telefonu, zamówienie jest wstrzymane do czasu kontaktu klienta lub odpowiedz na naszego maila z prośbą o prawidłowy numer kontaktowy.

8. W przypadku rezygnacji z zamówienia klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów poniesionych przez producenta od momentu rozpoczęcia produkcji do momentu rezygnacji. Wszystkie meble produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta.

9. W przypadku nie odebrania mebli przez klienta w podanym przez nas terminie, ponowne koszty transportu pokrywa kupujący.

10. Cena dostawy nie obejmuje wnoszenia towaru! Kierowcy nie mają takiego obowiązku. Jeśli jednak byłaby taka konieczność to prosimy o ustalenie tego podczas składania zamówienia. 

11. Sprzedający zapewnia Klientowi możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru. Odbioru można dokonać w siedzibie firmy Sprzedającego MEBLE F&F  Jana III Sobieskiego 4, 32-650 Kęt w dniach i godzinach wskazanych na stronie internetowej Sprzedającego, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ze Sprzedającym terminu odbioru.

(C) 2022 Meble F&F - Meble z drewna litego, meble do salonu, meble do jadalni, sofy i narożniki tapicerowane na wymiar Bielsko-Biała Strony internetowe Bielsko