Tapicerowane łóżko Dubaj

Cena brutto
2500.00 PLN

Wzór materiału głównego:
Dostępne rozmiary

Łóżko tapicerowane Dubaj 

Idealna propozycja do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Wysokie wezgłowie pozwoli na oparcie pleców podczas wieczornego relaksu przy lekturze lub filmie. Wyposaż swoje cztery kąty z nowoczesnym łóżkiem tapicerowanym i podaruj sobie odrobinę luksusu. Łóżko tapicerowane Dubaj pozwoli na wygodny sen oraz relaks w ciągu dnia. Łóżko wyposażone jest także w pojemnik na pościel.

Idealny komfort  i doskonała jakość łóżka Dubaj

Szukasz stylowego i nowoczesnego łóżka do swojej sypialni? Łóżko tapicerowane Dubaj jest nietypowezjawiskowe wygodne. Swoją elegancją i klasą wpasuje się do każdej sypialni. Łóżko tapicerowane Dubaj to nowoczesne a zarazem luksusowe łóżko do hotelu, pensjonatu lub mieszkania.

Łóżko Dubaj - wygoda i niesamowity design

To również połączenie wysokiej jakości materiałów, minimalistycznego designu i praktyczności. Podstawową zaletą tego modelu jest możliwość dostosowania go do różnorodnych potrzeb. Łóżko jest bardzo wytrzymałe i wyróżnia się wysoką estetyką wykonania. Łóżko tapicerowane Dubaj to ponadczasowe łóżko, z zachowaniem klasycznej bryły oraz efektownym zagłówkiem wypełnionym puszystą włókniną, który pokrywa tkanina z efektownymi przeszyciami.

Walory eleganckiego łóżka Dubaj:

(C) 2022 Meble F&F - Meble z drewna litego, meble do salonu, meble do jadalni, sofy i narożniki tapicerowane na wymiar Bielsko-Biała Strony internetowe Bielsko